Amerika Birleşik Devletleri’nde Küçük İşletme Satın Alın

Amerika Birleşik Devletleri'nde Küçük İşletme Satın Alın

Bir iş fırsatı bulmaya çalışıyorsanız, küçük İşletme (SBA), abd’de satın alınan küçük işletmeler için bir soruşturma seçeneği de dahil olmak üzere mükemmel bir web sitesine sahiptir. Düşünmek için bir iş fırsatı bulmaya çalışanlar için finansal seçenekleri bile var.

Küçük işletmeler sürekli olarak ABD’de işgücünün yarısını istihdam eder. Tüm küçük şirketlerin yüzde 53’ü ev tabanlı, yüzde üçü ise franchise’dır.
her zaman franchise’larla ilgili bir iş fırsatı bulacaksınız. Franchise’lar değerli bir husustur, çünkü çoğu durumda, isim ve ürünler belgelenmiştir. Bu tür bir iş fırsatından yararlanıyorsanız ve başarılı bir franchise satın alıyorsanız, her zaman ilk yıl içinde katlanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Franchise.com, diğer ülkelerde olduğu gibi ABD’de de satın edilebilir franchise’ların bir listesine sahiptir. franchise’ların bir envanterini kontrol edecek ve merak ettiğiniz bir envanteri seçecek ve daha sonra bu konuda daha fazla bilgi edineceksiniz. web sitesinde ayrıca franchise ücretleri ve gerekli yatırımlar listelenmişr.

SBA’ya göre, abd’de 2004 yılında 24,7 milyon küçük işletme oldu, bu rakamlar mevcut olan son yıl. 2004 yılında 580.000 yeni küçük işletme açıldı ve 576.000’i eşdeğer bir yılı kapattı. Herhangi bir küçük işletmenin başarılı olması için rekabet vahşidir, ancak oldukça 24 milyon canlı , başarılı oldukları açıktır.

İş içinde kendiniz çalışıyorsanız, gerçekten önemsediğiniz bir işletmeyi satın almanız önemlidir. Ancak, bu iş fırsatı sizin için sadece bir yatırımsa, kesinlikle finansal olarak en basit anlaşma birikecektir. Yeni işletmeler açan bazı insanlar, iş gerçekten dibe vurana kadar günde 14, 16 veya belki daha fazla saat çalışır. Bu, yaptığınız işi beğenmediyseniz denemek neredeyse imkansız olabilir.

Ev ticari kurumsal olasılıklar, hayal gücünüz kadar uzak ve geniştir. kendi işinizi kuracaksınız veya mevcut bir tane satın alacaksınız. bir web işletmeniz veya daha geleneksel bir mağazanız veya ofisiniz olacak. Sadece sevdiğiniz bir şeyi yapmanızı sağlayacak bir iş fırsatına karar verirseniz, nakit muhtemelen takip edecektir.

Satın alınabilen bir iş aramak zor değil. Her yerde listeler var web , ayrıca ülkedeki hemen hemen her gazetede olduğu gibi. Önemli olan, sadece finansal ihtiyaçlarınızı değil, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun işi bulmaktır. kişinin mevcut işletmeye ne oranda zaman ayırması gerekir? Bu sizin tek işiniz mi yoksa birçoğu arasında bir iş mi olacak? Kendiniz mi yöneteceksiniz yoksa sizin için bunu deneyecek insanları işe mi alacaksınız?

Yapabilirsiniz, aksi takdirde, ürününüzün veya hizmetinizin belirli alanlarda satılacağından emin olmak için bazı sofistike pazarlama araştırmalarını denemek için başkalarını kiralayabilirsiniz. Tabii ki, bu bir web iş fırsatıysa, birçok kendi araştırmanızı oldukça kolay bir şekilde yapacaksınız. diğer web sitelerinin ne sattığını, bir ürün veya hizmet olup olmadığını kontrol edeceksiniz ve bir dereceye kadar ne kadar popüler olduklarını göreceksiniz.

İş fırsatınız için kredi almak istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz vardır. SBA sizi birçok kredi seçeneğine yönlendirebilir, ancak kendileri borç vermezler. SBA zaten başlamakiçin mükemmel bir yer olabilir, çünkü çok sayıda kaynağa sahipler. pazarlama araştırmanızda yararlı bulabileceğiniz tonlarca istatistiksel bilgiye ihtiyaç duyarlar ve küçük iş seyahatinizde size yardımcı olacak birkaç ücretsiz yayınları vardır.

Muhtemelen küçük bir iş satın almadan önce yapacağınız en önemli şey ev ödevinizdir. Seçilen bir iş fırsatına karar vermeden önce oldukça bir işletmeyi araştırın ve özellikle , sadece zevk aldığınız bir şey olduğunu onaylayın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir