Bir şirketin hizmetini kullanma konusunda tavsiyeler

Bir şirketin hizmetini kullanma konusunda tavsiyeler

İngiltere’nin en hızlı büyüyen iş dizinleri arasında yer alan hizmet ortağı olarak, işlerim arasında çok hizmet sunan şirketin dahil edilmesini denetlemek var. Bunu göz önünde bulundurarak, bir şirketin hizmetlerini istihdam etmek için en iyi ipuçları.

Dürüst bir esnaf veya hizmet aramak genellikle birçok risk içeren korkutucu bir iştir. Nereden başlayacağınızı bilmekle zorlanıyorsanız, umarım bu öneri iş için uygun kişiyi elde ettiğinizi sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Uzun zamandır bir firmayla uğraşmak, herhangi bir güven sorununa yardımcı olur. Köklü firmalar saygın bir ticaret derneğine üye olacak.

Kurumsal gerçek bir ofis adresi olduğundan emin olun, kafa not kağıdı kullandıkları verilen telefon numaralarını kontrol edin.

Öneri / ağızdan ağıza genellikle bir servis sağlayıcı bulmak sayesinde en basit olanıdır.
Arkadaşlarınızdan ve ailenizden, kullanılmaları gereken ve gurur duydukları bir tüccar önermelerini istemek çok değerlidir.

Bu özellik sizin için kullanılamıyorsa, tüccardan ihtiyaç duydukları referansları veya önceki müşterilerin adlarını istemeniz önerilir.
.
Önceki çalışmalarını veya herhangi bir geri bildirim bölümünü kontrol etmek mümkünse, yönetilen işin önceki müşterilerinin işten memnun olduğu profesyonelce yapıldığından emin olmaları gerekir.

KDV tahsil ediliyorsa, masa başı işlerde veya ilgili yazışmalarda (ekstre için e-posta vb.) bir KDV numarasının göründüğüne emin olun

Yukarıda belirtildiği gibi, saygın bir ticaret derneğinin üyesi olduklarını onaylayın.

Yalnızca size verilmesini istediğiniz hizmeti tam olarak belirttiğinizden emin olun ve bu hizmeti alacağınız için mutlu olduktan sonra yazılı bir belirtim ve tahmin alın.

Oldukça fazla tahminde bulunmaktan ve seçiminizi burada yazılan kurallarla desteklemeyi utandırmayın.
Her zaman iş başlamadan önce herhangi bir aşama ve son ödeme üzerinde anlaştığınızı onaylayın, çünkü istihdam sırasında fikrinizi değiştirmek gereken süreyi ve genel maliyetleri artıracaktır.
Üstlenilen herhangi bir iş için sigorta destekli bir garanti davet etmek önemlidir.

Bir şirketin hizmetini kullanırken dikkatli olunacak şeyler.

Yüksek satış kullanan sözde uzmanlar, hayırı çözüm olarak kabul etmeyecek insanlar.
Herhangi bir şeye imzanızı vermeden önce duyduğunuz her şeyi anladığınızdan ve kaymağını yediğinizden emin olun.

Kendinizi dolandırıcı tüccarlardan tehlikeye atacağınız için, özellikle işin başında herhangi bir avans ödemesinden ve nakit ödeme taleplerinden kaçının.

İşler başarısız olursa, işte size yararlı bulabileceğiniz bazı öneriler.

Esnafınızla konuşmaktan ve yapılan işten gurur duymadığınızı söylemekten korkmayın ve herhangi bir sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için kontrol edin. Siz onunla konuştuktan sonra esnafınız işleri yoluna koymazsa şikayetinizi yazılı olarak yazın.
Bu çözülmemiş kalırsa, daha fazla tavsiye isteyeceksiniz ve vatandaş danışma bürosuna, Ticaret Standartlarına, bir avukata veya Ticaret Derneği’ne danışabileceğinize güveneceksiniz.