Daha fazla hedef kitle elde etmek için iyi bir kaynak kutusu yazın

Daha fazla hedef kitle elde etmek için iyi bir kaynak kutusu yazın

İnternet, bilgi otoyolu, bu ifade kullanılmıştır, bu yüzden web Tıklama Ödülü’ne aday gösterilmelidir. web’e katılan kişiler gruplara ayrılır, ancak genellikle bükülmüş arama bilgileridir. İster oyun, ister iş, eğlence veya web’in bize çok faydalı olduğu kanıtlanmış bilgiler sağladığı herhangi bir şey için olsun.

Son yıllarda, birçoğumuz program Optimizasyonu’nun sırlarını öğrendik. Giderek daha fazla site, makalelerin sitelerinin trafiğini bitirdiği sonuçları gördü. Bazıları, tamamen web sitesi ziyaretçileri tarafından okunacak makaleler sağlamaya adanmış ve makalelerin konuları ve konularıyla ilişkili birçok siteye neden olacak bağlantılara sahip siteler bile oluşturmuştur.

Örneğin, sitelerde birkaç grup konu birçok makaleye yer verebilir. Bir internet sitesi ziyaretçisi, aranacakları makaleleri okudukça, makalenin üst kısmında, makaleyi gönderen konuma bağlamak için tıklanacak bir kaynak kutusu bulacaklardır. aslında, makale konum hakkında olacaktır. Makalenin lastikleri döndürmekle ilgili olduğunu düşünelim, kaynak kutusu lastik veya araba parçaları satan bir siteye bağlantıya neden olabilir.

Kaynak kutusu, her zaman bir yazı parçasının üstünde bulduğunuz şeydir. yazarın adını, yazarın hızlı bir açıklamasını, sponsor sitenin hızlı bir açıklamasını ve bir bağlantıyı içerecekler. Bir okuyucu okuduklarını beğenirse, daha fazla okumak için makalenin nereden geldiğini arama eğiliminde olabilir. Kaynak yayını, makalenin kaynağına olan bağlantıları olacak ve bu onları konuma seyahat etmeye ve merak ettikleri konu veya konu için biraz daha okuma veya araştırma yapmaya ikna edebilir.

Ancak tıpkı makalenin kendisi gibi, kaynak kutusu da okuyucunun gözünü ve ilgisini talep etmek için göz alıcı olmalıdır. Kaynak yayını yalnızca küçük bir alanı kapsarken, kaynak kutunuz için uygun anahtar sözcükleri ve içeriği sağlamak, okuyucunun sitenize gitmesi için daha fazla prodding sağlayacaktır.

Artık hepimiz kaynak kutularının ne olduğunu biliyoruz, dürüst bir kaynak kutusu almanın avantajları nelerdir? Esas olarak sitenize trafik çekmektir. Birçok site, sayfalarını doldurmak için makalelerden yararlanacağı için makalelerin sitelerine yerleştirilmesine izin verir. Ayrıca kendileri için de faydalı olacak diğer sitelerle ilişki içinde olurlar. Sponsorluk sitesi için, insanların kaynak kutunuza tıklamasını sağladığınız zaman, potansiyel müşteri olarak sayılacak trafik oluşturursunuz.

Peki kaynak kutunuz için dürüst içerik ne olurdu? Temel olarak, insanların esas olarak kontrol ettiği doğru anahtar kelimeleri öğrenmek anahtar kelimelerdir. İnternette bulacağınız ve hangi anahtar kelimeleri kullanacağınızı belirlemenize yardımcı olacak birçok araç vardır.

Kaynak kutuları ayrıca elde edebilecekleri tüm yaratıcılıklardan yararlanabilir. kaynak kutunuz için küçük bir alan elde edersiniz, böylece en iyisini daha iyi yaparsınız. yeniden değerlendirme sağlamalarını sağlayacak kaynak kutusu içeriğiyle okuyucunuzun dikkatini çekmeye çalışır. TV reklamlarının aksine, amacınızı gösterecek görsel yardımlarınız yok. Ama bir okuyucunun hayal gücüne sahipsiniz. Uygun içerikle, onları düşündürecek ve ilginizi çekeceksiniz.

Başka bir ipucu, sitenizle ilişkilendirilmesi gereken anahtar kelimeleri kullanmaktır. potansiyel web sitesi ziyaretçilerinizi yanıltmayın. Güvenilirliğinizi oluşturun, böylece daha fazla insan sitenize gitmeye ve tedarik etmek zorunda olduğunuz şeye göz atmaya ikna olur. Kalıcı bir gösterim oluşturan kaynak kutusu içeriği sağlayarak kişilerin kaynak kutunuzu tıklatmasını sağla. sadece onları şaşırtmak için bir şans ve onları itmek için birçok şans olsun.

Kaynak kutusunun tesisini asla hafife almayın. Boyutu küçük olacak ama sitenize trafik çekmek için büyük bir yardım sağlayacaklar. olaysız bir kaynak kutusu hiçbir zaman işi halledemeyecektir. Eğlenceli ve sanatsal olun, ancak eşdeğer bir zamanda, bir paragrafa sığmayan bir şeyi davet etmek için aşırı miktarda tedarik etmek için mükemmel bir anlaşmanız olduğunu gösterin? Evet ve hayır, bunu yaparken size yardımcı olacak birçok ipucu ve kılavuz vardır, birincil adım, bireylerin bağlantınızı tıklatmalarında ve sitenizle koordine olmalarında bir kaynak kutusunun ne kadar önemli olabileceğini fark etmektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir