E-posta Pazarlama Yazılımı Sınırlı Pazarlama Bütçelerinden Yararlanır

E-posta Pazarlama Yazılımı Sınırlı Pazarlama Bütçelerinden Yararlanır

Canavar perakendecilerin ve süper şirketlerin İnternet gösterisine ve tanıtıma çok sayıda dolar boşalttığında, küçük ve orta ölçekli sahipleri etkili bir şekilde zayıflatıcı olabilir. Sınırlı pazarlama bütçeleriyle, daha küçük işletmeler internet pazarlama ve reklamcılığının yüksek maliyetli dünyasında rekabet edebilir mi?

Cevap kesin bir “evet” olabilir. Gerçekten de, sınırlı pazarlama bütçelerinden yararlanmanın en basit yollarından biri, müşteri ilişkilerini ve iletişimlerini kolaylaştırmak, düzenlemek ve geliştirmek için olmayacak olan e-posta pazarlamasını kullanmaktır. E-posta pazarlaması, bir şirket bülteni dağıtmak, potansiyel müşterilerle iletişim kurmak, mevcut müşterilere teklifler göndermek veya yalnızca güncellemeler ve işletmedeki değişiklikler hakkında bir kitleyle uyum sağlamak için mükemmel bir araçtır.

İlk bakışta, e-posta pazarlamasının teoride iyi bir fikir olabileceği, ancak pratikte yürütülmesi zor gibi görünecektir. E-posta kayıtlarını dahil etmek ve tutmak, e-posta mesajlarını ve tekliflerini yapmak ve takip etmek ve mesajları fiziksel olarak iletmek veya basit e-posta etkisi programlamasını kullanmak zahmetli ve sıkıcıdır. ayrıca büyük bir kumardır, çünkü çok sayıda patlama e-postası spam filtrelerine yakalanır ve alıcılara asla teslim edilir. müşteriye gerçekten mesaj almak için tek teşekkür sofistike e-posta pazarlama yazılımıdır.

Tarihsel olarak, e-posta listesi yönetim yazılımı sınırlı özelliklere sahipti, e-postaların teslimini güvence altına almak açısından güvenilmezdi ve en önemli şirketler hariç hepsi veya herhangi biri için maliyet-yasaklayıcı olmuştur. harika haber, sadece bu sınırlamaların üstesinden gelmekle kalmayıp, aynı zamanda gelişmiş uygun fiyat sunan yeni ürünlerin pazara girmiş olmasıdır.

Küçük veya orta ölçekli bir işletme olarak, e-posta listesi yönetim yazılımı satın almak genellikle zordur. Sonraki özellikleri arayın:

* Uygun fiyatlı – E-posta listesi, kart programlamanın her ay 100 $ ‘ın altında 50.000 mesaj göndermenize izin vermelidir. İlk ay için periyodik olarak 1 $ giriş oranları sunan bazı e-posta listesi yönetimi yazılım sistemleri bile vardır.

* Sezgisel, Web tabanlı bir arayüz – Web tabanlı yazılım, geleceğin dalgasıdır; Web tabanlı bir e-posta listesi yönetim sistemi, yazılım bakımı veya yükseltmeleri hakkında endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

* Sınırsız e-posta listeleri – ekstra masrafa maruz kalmadan istediğiniz kadar adresi ve istediğiniz kadar listeyi korumaya hazır olmalısınız. sahip olduğunuz veritabanı girişlerinin sayısını destekleyen şirketlere dikkat edin!

* Rollover kredileri – Belirli bir ay boyunca tahsis ettiğiniz sayıda e-postayı kullanmazsanız, dürüst bir e-posta pazarlama paketi, kullanılmayan kredileri sonraki aylara yuvarlamanıza veya anında, gerçek zamanlı olarak ek krediler almanıza izin verecektir.

* Listeleri içe aktarma – farenizin birkaç tıklamasıyla tüm posta listelerini web sistemine almaya hazır olmalısınız. hatta katılım e-posta listelerini kiralamaya veya satın almaya ve bunları sisteme geçirmeye hazır olmalısınız.

* Sıralı postalar – en basit e-posta pazarlama yazılım sistemleri, bir dizi mesajı içe aktarmanıza ve istediğiniz gün ve saatte gönderilecek sıralı postaları bulmanıza izin verir. Başka bir deyişle, bir oturuşta altı aylık bir e-posta pazarlama kampanyası uygulamaya hazır olmalısınız.

* Esneklik – posta gönderiminizin planlandığı dakikaya kadar listelerinizi ve mesajlarınızı düzenlemenize izin veren yazılımları arayın.

* Otomatik liste yönetimi – E-posta pazarlama yazılımı, geri dönen e-postaları, hatalı adresleri ve kaldırma isteklerini otomatik olarak işlemelidir. Ayrıca, kara listeye alınan adreslerden kurtulmanıza ve katılım e-posta listeleri oluşturmanıza izin vermelidir.

Harika e-posta pazarlama yazılımı genellikle iyi bir ekolayzırdır ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin İnternet pazarlama ve reklam dünyasındaki şirket devleriyle rekabet etmesine izin verir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir