FFA Sayfaları Pazarlama Kaynağı mı

FFA Sayfaları Pazarlama Kaynağı mı

Bir FFA sayfası tüm sayfalar için ücretsiz olabilir. Çalışması son derece basittir. Sayfaya bir satır metin gönderirsiniz ve insanlar bunu gördüklerinde bağlantıyı yutar ve sayfanıza geçer. Konsept kulağa çok basit geliyor ve eğer gerçekten yapmak istediğiniz şeyi yaptıysa olabilir. Bu, bir ürünü pazarlamaya çalışan sizin gibi insanlardan muazzam bir e-posta yükü oluşturmak yerine ilgilenen alıcılardan oluşan trafik oluşturur. gerçek şu ki, birçok insan için, FFA sayfaları, FFA’ları yüksek getiri beklentileriyle paranızı koymanız gereken bir şey olarak önermeye hazır olmak için benim adıma gerekli gelir getirilerini üretmedi.

Bu tür reklamların kullanıcıları için çok fazla tanıtım yapmamasının çeşitli nedenleri vardır. İlk olarak, reklamınız yüzlerce veya binlerce 1 satırlık reklam arasında bir satırdır. Bunun da ayrıca, bu sayfayı görebilecek birkaç kişi, ürününüzü bulmaya çalışan müşteriler değil, mevcut sayfaya reklam gönderen karşıt reklamverenlerdir.

FFA sayfalarıyla ilgili bir başka sorun, genellikle kaydırmak için tasarlanmış olmalarıdır. Yeni veriler eklendikçe, daha yerleşik veriler sayfadan ve uzaklardan ilerler. . FFA sayfaları mevcut olduğu kadar ünlü olmadan önce, tanıtım hattınız her gün fark edilebilir. Bu nedenle FFA ana bilgisayarları bilgilerinizi her gün FFA sayfasına göndermenizi emretti. Bugün, FFA sayfaları bir düzine onluk olduğu için, gönderiminiz yarım saat gibi kısa bir sürede kaydırılabilir. Bu, art arda seyahat etmeniz ve bilgilerinizi gün boyunca tekrar tekrar göndermeniz anlamına gelir. Ancak, etkilemeniz gereken birincil soruna sahip olmaya devam edersiniz. FFA sayfalarını kontrol eden insanlar satmak için oradadır, satın almak için değil.

FFA sayfalarıyla ilgili üçüncü sorun, bunları herkese açık olarak bilinen hedeflerin çeşitli durumlarda web tarayıcıları tarafından yasaklanmış veya göz ardı edilmiş olmasıdır. Arama motorları FFA sayfalarını alakasız bağlantılarla dolu bir sayfa olarak kontrol eder ve bir soruşturma motoru bir FFA sayfasının bilincinde olduğunda, fırsat buldukça bu sayfadan kaçınır. Arama motorlarının amacı, diğer kullanıcılar tarafından oldukça yararlı olduğu düşünülen bilgilerin / bağlantıların mevcut kullanıcılarına süresinin dolmasını sağlamaktır ve FFA sayfaları, arama motorlarının bulmaya çalıştığı en kaliteli bilgileri üretmeden bağlantılar üretir. Sonuç olarak, arama motorları bağlantınız için size kredi sağlamak yerine, bilinen FFA sitelerinden gelen URL’leri cezalandırır.

FFA sayfalarını yöneten kişilerin spordan sadece bir dokunuş önce FFA sayfa göndereninden daha fazla olduğunu görüyorsunuz. bir FFA sayfasında yapmanız istenen birincil şey e-posta adresinizi kaydetmektir. bu şekilde kullanıcı bilgilerinize sahiptir ve ürünlerini size istediğiniz zaman pazarlayacak bir konumdadır. bu nedenle, FFA sayfalarından en çok kar edenler, sayfayı gerçekten barındıranlardır.

Peki FFA sayfaları zamanınızı kötüye mi geçiriyor? Belki öyledirler, belki de değildirler. Eğer oraya bir reklamcı olarak gidersen, bu çok büyük bir zaman kaybı olur. Ama FFA sitesi sunucusu yüzünden oraya giderseniz, büyük ikramiyeyi vurmuş olursunuz. FFA kullanıcıları bilgilerini FFA sitenizde yayınlamak için check-in yaptığında, konuma bir kez gönderme yaptıktan sonra sizden e-posta almaya bile uymaları gerektiğini bildireceksiniz. Bu, sergileme şansınızdır ve bu nedenle FFA sayfalarını ve varış noktalarını kullanarak nasıl yararlanacağınızı yalanlar.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir