İştirak ve Ortak Girişim Ayrıntılarını Güvence altına Almak İçin Uzun Vadeli Bir Strateji

İştirak ve Ortak Girişim Ayrıntılarını Güvence altına Almak İçin Uzun Vadeli Bir Strateji

Pazarınızdaki yıldız iştiraklerin satış ortağınızı otostopla satışa ayırmasını ve ürünlerinizi tanıtmasını istiyorsanız, aslında ayrılmanız ve onları bulmanız gerekir. ortaklık programınızı kesinlikle kendi web sitenizde tanıtacak ve insanları check-in yapmaya çağıracaksınız, ancak en basit sonuçlar ayrıldıktan ve kendi girişim ortaklarınızı bulduğunuzda gelir… Ve bunu zaten anlıyor gibisin.

Şu siteleri keşfederek olası suç ortaklarını keşfedebilirsiniz:

– İyi bir web sitesi trafiğine sahip olmak
– İyi boyutlu e-posta listeleriniz var
– Satın alma kitlenizi hedef alın

İnsan bu insanları nasıl bulur?

– en sevdiğiniz programa katılın ve hedef anahtar kelimeleriniz için hangi web sitelerinin en yüksek seviyeye yaklaştığını görün.

– Alexa tahmini trafik sıralamalarını kontrol edin – bu site, bir sitenin trafik ve sayfa görüntülemelerine göre ne kadar popüler olduğunu kabaca tahmin ediyor. Sıralama sayısı ne kadar düşükse, konum o kadar yoğun olur. bu genellikle kusursuz bir yöntem değildir, ancak genellikle benzer pazarlardaki web sitelerini eşleştirmek için bir öneri olarak kullanılır.

– Hangi web sitelerinin yarışmanıza bağlantı olduğunu görün. Google veya Yahoo’ya katılın ve aşağıdakiler içinde sıralayın: link:yourcompetitorsdomain.com. Rakibinizin gerçek adıyla birlikte “yourcompetitorsdomain.com” yerine geçmeniz yeterlidir. Ortaya çıkan sonuçlar, rakibinize bağlantı veren siteler olacaktır. potansiyel olarak burada ortaklık yapmak için bazı iyi siteler bulacaksınız.

– Pazarınız için uygun bir kategorideki web siteleri için ”DMOZ” ve dolayısıyla Yahoo Dizini’ni kontrol edin.

Bu insanlara nasıl yaklaşılır?

Birçok web sitesi sahibinin ortak yöntemi, web yöneticisini komisyonun cazibesiyle ikna etmek için toplu bir e-posta göndermektir. Tabii ki, e-postayı kişiselleştirmek için birincil bir adı teşvik etmek için her türlü çabayı göstermeli ve otomatik olarak adını e-postanıza eklemek için Autoresponder’ınızı kullanmalısınız. Verilen ad, web sitesi URL’si ve dahil edeceğiniz diğer kişisel bilgiler gibi bilgileri ekleyin.

Bu yöntem, zaman ve enerjinizin en küçük miktarı için size en önde gelen ortakları sağlayacaktır. Tabii ki, gerçekten evet demeniz gereken bazı web siteleri varsa, daha kişisel bir dokunuşa ihtiyacınız olacaktır. Rekabetçi pazarlarda, bu web yöneticilerinin muhtemelen birçok girişim isteği aldığını ve sizinkinin geri kalanın yanı sıra çöpe gönderilebileceğini fark edin.

Ciddiye alınmak istiyorsanız:

– Ürününüzü inceleyebilmeleri için onlara ücretsiz olarak göndermeyi teklif edin – veya doğrudan hiçbir beklenti olmadan postalayın. Şu anda ürününüzü tanıtamaz olsalar da, onlara samimi davranırsanız, ürününüzü sadece yolun aşağısında tanıtabilirler.

– Onlara sadece işleri hakkında bir şeyler bildiğinizi gösterin ve özellikle gerçekleştirdikleri bir dizi proje veya satın aldığınız bir dizi ürün hakkında yorum yapın

– Önce onlar için bir şeyler yap. Bunları sitenizde önerilen bir varlık olarak gösterin ve bu konuda bilgilendirin.

– telefonu yiyip bitirin ve bir ilişki geliştirin. Belki de doğrudan bir iyilik yapmak yerine önce ürününü pazarlamayı teklif edersiniz. Ürününüzü pazarlamalarını istemek için acele etmeyin, köprülerinizi tamamen yakabilirsiniz.

– Onlara farklı üyelerin geçmişlerini gösterin veya sitenizin konukları fırsatlara ne kadar iyi değiştirdiğini gösterin.

Genel olarak, “Evetler”e ulaşmadan önce tonlarca “Hayır” ı teşvik etme olasılığınızın olduğunu fark edin. İnsanlar meşgul olduğu ve önüne çıkan her ürünü tanıtamadıkları için kişisel olarak almayın. Harika JV ortakları bulmak için en basit uzun vadeli strateji olduğu için ilişkileri geliştirmede misafirperver olun.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir