Sizin İçin İşe Alınmak Neden Bu Kadar Zor Görünüyor?

Sizin İçin İşe Alınmak Neden Bu Kadar Zor Görünüyor?

Hizmetleriniz İçin İşe Alındı’yı Teşvik Etmek Neden Bu Kadar Zor Görünüyor!

Bu soruyu yanıtlamak için öncelikle vs hizmetlerini tanıtmak arasındaki farka bir göz atalım.

Öğeler genellikle sonuçları hızla gösteren harika vurgulara sahiptir.
Bir özelliğin avantajlarından ve müşterilerinizin hayatını kolaylaştırma şeklinden bahsedin ve muhtemelen bir satın alma alırsınız
Karşı taraftaki hizmetler somut değildir. Resimlerin üzerine basacak veya önce ve sonra tespit etmek için herhangi bir düğme yoktur. Hizmetler genellikle lüks ürünler olarak kategorize edilir, genellikle onsuz hayatta kalacağız. bir hizmetin sonuçlarını ölçmek veya kanıtlamak genellikle zor olduğu için satmak daha zordur.

Birçok reklam satış eğitmeni, servis sağlayıcılarla çalışmaktan geri tepiyor. göreceğiniz özelliklere ve kanıtlayacağınız sonuçlara sahip ürünleri satmak için birine koçluk yapmak daha kolaydır.

Kurumsal dünyada dört yıl ürün (Elektronik telefon sistemleri) sattıktan sonra telefon rehberi reklamcılığına geçtim. Telefon satmak için satmayacağımız satış tekniklerinin çoğu beat reklamlarında işe yaramaz! Reklamcılığın somut olmayan sonuçlarını pazarlamak için yeni satış tekniklerine ihtiyacım olduğunu çabucak kabul ettim.

Yazarlar, Koçlar, Danışmanlar vb. Tipik tüketici için, bunlar, arzu edilen ve faydalı olmasına rağmen, para sıkışıksa genellikle kaçınılan lükslerdir.

Müşterilerimin çoğu, insanlara iyi hizmetlerinin avantajlarını ve sonuçlarını anlatmanın yolu hakkında en ufak bir fikri bile yok. Hayal kırıklığına uğramış hissediyorlar ve müşterilerin neden bu kadar zor olduğunu merak ediyorlar. Birçoğu nasıl çalıştıklarını ve hangi enstrümanları kullandıklarını açıklığa kavuşturmada kabul edilebilir. Sorun şu ki, çoğu tüketici nasıl çalıştığınızı daha az umursayamazdı. Sizi işe ettikten sonra iyi deneyim avantajlarına daha fazla önem veriyoruz. zor kazanılan paramız karşılığında hangi sonuçları vereceğinizi net bir şekilde belirtmek isteriz.

Benim için ne var? müşterileriniz soruyor. özellik dökümünü önlemenin zamanı geldi! Özellikler yalnızca bir işlemin yararlı olduğunu veya bir şekilde yardımcı olduğunu ima eder. Hizmet sağlayıcılar olarak potansiyel müşterilere net sonuçlar açıklamaya hazır olmalıyız.

Başarı Hikayesi:

Bir müşteri umutsuzluğa kapıldı. Bilgili organizatör olarak mükemmel bir hizmeti vardı ve ne yazık ki, bunun için işaret etmek için az sayıda müşteri vardı.

Ondan bana iyi hizmetlerinin en yüksek 10 faydasını sunmasını istedim (mevcut talebe cevap veren diğerleri gibi) bunun yerine en iyi 10 özelliğin bir envanterini sağladı.

Bir sonuca nasıl vardığını gösteren önemli noktalar kaydetti.
Özellikler:
– Özelleştirilmiş teklifler
– Ofis akışı organizasyonu ayarlama
– Yeni dosyalama sistemleri oluşturuldu
– Ofisler için ergonomik düzenler vb.

Kulağa hoş geliyor, değil mi? Elbette, müşterileri de ilgili ve hevesli görünüyordu, ama onu takip edip işe almıyorlardı.

İyi çalışmalarının avantajlarını ve sonuçlarını daha basit bir satış listesini ifade etmesine yardımcı oldum. Sonuçlar gibi:
– Sadece müşterilerinden açık ihtiyaçlar talep olmanın ek yararı
– Geliştirilmiş ve kolaylaştırılmış ofis prosedürleri
– çok zaman kazanmak ve hayal kırıklıklarını azaltmak için
– Daha iyi müşteri hizmetleri sağlayabilme
– Geliştirilmiş dosyalama yapısı ile artan verimlilik
– Kötü ofis düzeni sayesinde daha az zaman harcanıyor
– her yerde verimliliğin artmasına yol açan.

Bir müşterinin organizasyon yardımına ihtiyacı olup olmadığını ortaya çıkarmak için soracağı 6 iyi sorudan oluşan bir envanter oluşturduk. Neden oturup, ihtiyaç duydukları durumlarda, yönetimlerimizle ilgili müşterileri boş boş aydınlatıyorlar?

Şimdi, müvekkilim her zaman soruşturmadan birinin hizmetine ciddi bir şekilde ihtiyacı olup olmadığını belirlemesini isteyecektir. Eğer yapıyorlarsa, onlara sağlayacağı sonuçlardan emin bir şekilde bahseder ve işletmeleri için poz vermek daha güvenlidir. Bu kurallara uyarak, pratik olarak her seferinde daha fazla güvenle daha hızlı işe alabilirsiniz!

“Anna Kanary’nin Satış dersi aslında ihtiyacım olan şeydi! Çok az satış geçmişi olan veya hiç satış geçmişi olmayan ve potansiyel müşterileri etkilemek için mücadele eden biri olarak, bu sınıf bana orada teşvik etmek ve daha fazla müşteri elde etmek için ihtiyacım olan formatı, güveni, netliği ve ivmeyi verdi! Anna’nın uzmanlığı sıcaklığıyla birleştiğinde bu sınıfı sadece olağanüstü değil, aynı zamanda gerekli kılıyor… beklediğiniz gibi olacak!”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir